Rangliste 2019

 

Navn – rytter & hest/pony

Sted/dato/klasse/stævne

Placering

Point

 

 

 

Ella H. Rasmussen & Annexgårdens Lapeia

HHH 11/01 – LB1B hold (D)

3

9

 

HHH 27/1 - LB1 (C)

1

24

 

Hinnitus 23/2 – LB2 (D)

1

18

 

Hinnitus 23/2 – LA1 (D)

1

24

 

FRH 27/04 – LA1 (D)

1

24

 

Uggerhalne 10/06 - LB3 (C)

1

24

 

VSK 21/06 – LB1B hold (D)

1

18

 

VSK 21/06 – LA1 (D)

3

12

 

VSK 22/06 – LA1 (D)

1

24

 

VSK 21/09 – LA2 (D)

1

24

 

HURK 09/10 – LA2 (C)

2

20

 

HHH 24/10 – LA3 (C)

2

24

I alt

 

 

245

 

 

 

Maja Michelsen & Majgårdens Pyrus

HURK 24/3 – LB** (C)

3

9

 

HURK 24/3 – LA* (C)

2

20

 

LØR 7/4 – LA** (C)

4

10

 

LØR 10/6 – LA** (C)

1

30

 

VSK 21/06 – LB1B hold (D)

1

18

 

Skive 17/8 – LA** (C)

4

10

 

Hjallerup 21/09 – LB* (C)

3

9

I alt

 

 

106

 

 

 

Caroline T. Boss & Toholts Silver Boy

Løgstrup 25/08 – LC1 (D)

1

12

 

Nibe 01/09 – LD2 (D)

3

6

 

Restrup 14/09 – LC1 (D)

1

12

 

VSK 21/09 – LC1 (D)

1

12

 

VSK 21/09 – LC1 Cup (D)

1

12

 

VSK 22/09 – LC1 (D)

2

8

 

VSK 22/09 – LC1 cup samlet (D)

3

6

 

ANE 12/10 – LC (D)

1

12

 

ANE 12/10 – LC (D)

2

8

I alt

 

 

88

 

 

Lene Ladegaard & Fontaine VG

Uggerhalne 10/06 – LA2 (C)

1

24

 

LØR 09/06 – LA2 (C)

2

16

 

Uggerhalne 07/06 – LA1 (C)

5

4

 

HJR 11/05 – LA1 (C)

3

12

 

HJR 10/05 – LA1 (C)

1

24

I alt

 

 

80

 

 

Line Asmussen & DD Benissimo

Uggerhalne 10/06 – LA2 (C)

1

24

 

VSK 21/06 – LA2 (D)

2

12

 

VSK 22/06 – LA2 (D)

2

12

 

VSK 23/06 – LA2 (D)

2

12

I alt

 

 

60

 

 

Maja Michelsen & Pepsica

HHH 11/01 – LB1B hold (D)

3

9

 

Vasehus 17/2 – LB* (C)

1

24

 

Nibe 19/05 – LB** (C)

4

8

 

LØR 09/06 – LC (C)

B0

3

I alt

 

 

44

 

 

Vivi Boss & LA-Zor

VSK 21/06 – LB1B hold

1

12

 

VSK 22/06 – LA3 (D)

2

12

 

VSK 23/06 – LA4 (D)

2

16

 

Løgstrup 24/08 – LA3 (D)

2

12

I alt

 

 

52

 

 

Nanna Michelsen & Lotus

Skive 16/08 – LC (C)

B0

3

 

Skive 16/08 – LB* (C)

8

4

 

Hjallerup 20/09 – LB* (C)

3

12

 

Hjallerup 20/09 – LB** (C)

B0

4

 

Vasehus 12/10 – LB* (C)

5

4

I alt

 

 

27

 

 

Betina Pedersen & Hefner

VSK 21/09 – LC (D)

1

12

 

VSK 22/09 – LC (D)

1

12

I alt

 

 

24

 

 

Michelle Nielsen & Hedens Ruder Knægt

HHH 11/01 – LB1B hold (D)

3

6

 

SAO 9/2 – LA2 (C)

3

12

I alt

 

 

18

 

Line Asmussen & Hero

HHH 11/01 – LB1B hold (D)

3

6

 

VSK 21/06 – LB1B hold (D)

1

12

I alt

 

 

18

 

 

Freja Vinter Larsen & Catwalk af Stensnæs

Torpegaard 19/01 – LD2 (D)

1

12

 

 

Ella H. Rasmussen & Vina Stutteri Borg

FRH 28/04 – Spring (D)

B0

2

 

FRH 28/04 – spring (D)

B0

2

 

FRH 28/09 – spring (D)

B0

2

 

FRH 28/09 – spring (D)

B0

2

I alt

 

 

8

 

 

Maja Michelsen & Lotus

FRH 28/09 - 80 cm (D)

B0

2

 

HHH 23/10 – 70 cm (D)

B0

2

 

HHH 23/10 – 80 cm (D)

B0

2

I alt

 

 

6

 

 

Josefine Buus Christensen & Fjölvör

VSK 21/09 – LD1 (D)

Sjøjfe

2

 

VSK 22/09 – LD1 (D)

Sløjfe

2

I alt

 

 

4

 

 

                                             Listen bliver opdateret sidst på måneden..... :) - sidste opdatering 30-10-2019.